Cermak Eisenkraft_
 • Národní 1010/9
 • 110 00 Prague
Follow Us

O nás

Tomáš Zapletal
Founder
David Železný
Founder

Organizátorem charitativní aukce „Umělcům Ukrajiny…pro život bez cenzury“ je Nadační fond CE, který byl zřízen majiteli galerie Cermak Eisenkraft_.

Prostřednictvím našeho fondu již od roku 2015 aktivně podporujeme umělce v ČR i v zahraničí.

Veškeré získané prostředky budou formou měsíční renty odesílány přímo na účty umělců na Ukrajině a uprchlým umělcům z Ukrajiny v naší zemi.

Pro tyto účely jsme zřídili transparentní účet: 7041892/0800.

Naše mise

Galerie Cermak Eisenkraft vznikla v roce 2014 s ambicí stát se významným obchodníkem s poválečným a současným českým, ale i světovým uměním. Zakladatelé firmy Tomáš Zapletal a David Železný, kteří již na českém trhu s uměním působili i samostatně, si za hlavní cíl stanovili vytvoření důvěryhodné, seriózní instituce mezinárodního významu, která díky nejvyšším standardům své práce přispěje ke kultivaci trhu s uměním v České republice.

Pohled do naší historie

2013

Vznik naší galerie

Prvním sídlem naší galerie byla Dlouhá 12 na Praze 1.

2015

Organizace výstavy Serpan

Galerie společně s naším klientem zakoupila pozůstalost Jaroslava Serpana a uspořádala jeho retrospektivu ve spolupráci s muzeem Kampa.

2016

Stali jsme se partnery berlínské akademie UdK

A uspořádali výstavu Junge Prager Junge Berliner. Kdy jsme pprezentovali 10 mladých umělců z Čech a 10 z Německa.

2017

Otevřeli jsme druhou galerii ve SmetanaQ

Ve spolupráci s majitelem domu jsme spustili galerii pro veřejnost konfrontující umělce z Čech s špičkovými autory ze zahraničí, především Německa a Itálie.

2018

Náš nadační fond CE spustil podporu hudebníků

Začali jsme podporou vydání CD Klánský play Chopin a následovala celá řada koncertů organizovaných a podpořených naším fondem.

2018

Stali jsme se partnery BMW

Vytvořili jsme "ART CAR", jehož autorem je Milan Kunc.

2021

Otevřeli jsme galerii v Topičově domě

Navázali jsme na dlouhou tradici topičova domu a otevřeli BY APPOINTMENT galerii s knihovnou obsahující přes 7500 svazků o umění, architektuře a fotografii.

Our Story

Čím je naše galerie ojedinělá

Od samého počátku se věnujeme charitativní činnosti. Za dobu své existence jsme rozdělili prostředky v řádech desítek milionů korun.

Specializujeme se na propagaci českých umělců v zahraničí a uvádíme jejich dílo do kontextu špiček světové výtvarné scény.

Vydáváme knihy v jednom z nejprestižnějších nakladatelství na světě specializujícím se na literaturu o umění, v německém Kerberu.

Jsme partnery berlínské akademie UdK, Christie's a BMW.

Najdete nás na Národní třídě v Praze
01
Art Consulting
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren.
02
Workshops
Tempor integre sit cu, alia iuvaret atomorum his cu, error omnium at nam. Ei decore labitur pro. Mea decore audire signiferumque in. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure esse cillum.
03
Event Space
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut ea commodo consequat.
04
Buy And Sell
Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aenean massa. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.
05
Art Commissions
Gravida cum socis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies nunc vel risus commodo. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.
Our Location
Café & Bar

Kde nás hledat

Sídlíme v 2. patře Topičova domu na Národní třídě 1010/9, Praha 1

 • Mon - Tue
  12:00 - 19:00
 • Wed - Fri
  14:00 - 20:00
 • Sat - Sun
  15:00 - 21:00
This is the right way

Více informací

Zaregistrujte se do našeho newsletteru.

Newsletter

Naše sociální sítě

©

TomDesign 2022. All rights reserved.