Pohled z Capri
olej na desce 26 × 33,5 cm 1936 sign. PD
Vyvolávací cena: 9 000 KčOdhadovaná tržní cena díla: 25 000 Kč
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
©
TomDesign 2022. All rights reserved.