Cermak Eisenkraft_
  • Národní 1010/9
  • 110 00 Prague
Follow Us

Stanislav Kolíbal (*1925)

1

Abstraktní kompozice

akvarel na papíře
54,6 × 39,2 cm
2022 sign. DU

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Odhadovaná tržní cena díla: 125 000Kč

Ticket Prices

Artist
35 000 Kč

Více informací

Zaregistrujte se do našeho newsletteru.

Newsletter

Naše sociální sítě

©

TomDesign 2022. All rights reserved.