Abstraktní kompozice
akvarel na papíře54,6 × 39,2 cm 2022 sign. DU
Vyvolávací cena: 35 000 KčOdhadovaná tržní cena díla: 125 000Kč
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
©
TomDesign 2022. All rights reserved.