Sky is Blue
akvarel na papíře145 × 125 cm2021 sign. vzadu
Vyvolávací cena: 25 000 KčOdhadovaná tržní cena díla: 170 000 Kč
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
©
TomDesign 2022. All rights reserved.